ÁLLÁSAJÁNLAT - Ügyvezető

2023. január 12. 09:00 csütörtök

Strigonium Zrt. állást hirdet közvetett önkormányzati tulajdonban lévő városüzemeltetési gazdasági társaság ügyvezetői pozíciójának betöltésére

Feladatok:

  • a gazdasági társaság törvényes, rendeltetésszerű és hatékony működőképességének biztosítása az eredményes gazdálkodási tevékenység megvalósítása érdekében
  • a gazdaságos és hatékony működés feltételeinek megteremtése a tulajdonosi érdekeknek megfelelően
  • a társaság teljeskörű operatív irányítása, a működéséhez szükséges feltételrendszer biztosítása
  • a működés jogszabályokban rögzített feltételeinek biztosítása, folyamatos monitorozása
  • a pénzügyi-, számviteli fegyelem betartása
  • klasszikus cégvezetői feladatok ellátása (cég képviselete harmadik személyekkel szemben, kapcsolattartás ügyfelekkel, szerződések és a hozzá tartozó dokumentáció elkészítése, szerződéskötések lebonyolítása stb.)
  • hiányos, rosszul kialakult folyamatok feltárása, javítása
  • munkáltatói jogok gyakorlása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • hatékony problémamegoldó képesség, célorientáltság
  • precizitás, megbízhatóság és talpraesettség
  • erős stressztűrő képesség
  • kiváló kommunikációs és konfliktuskezelési képesség
  • stratégiai szemlélet
  • határozott vezetői attitűd
  • profitorientált szemlélet

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • cégvezetői/ügyvezetői/vezetői munkakörben szerzett tapasztalat
  • pénzügyi-számviteli ismeretek

Amit kínálunk:

  • az ügyvezetői pozíciónak megfelelő versenyképes jövedelem + cafeteria
  • laptop, mobiltelefon
  • stabil háttérrel rendelkező cégcsoport, hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, úgy az alábbiakat szíveskedjen az igazgato@strigonium.hu e-mail címre megküldeni 2023. január 27-ig:

  • a legfontosabb személyes adatokat tartalmazó részletes szakmai önéletrajzot, mely időrendben tartalmazza a korábbi beosztásokat, szakterületeket, a munkaköri kötelezettségek főbb tartalmi elemeit, továbbá a meglévő iskolai végzettségeket és egyéb képzettségeket, ismereteket, szakmai tapasztalatokat maximum 2 oldal terjedelemben
  • motivációs levelet maximum 1 oldal terjedelemben
  • az iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló oklevelek, bizonyítványok fénymásolatát
  • hozzájáruló nyilatkozatot arra vonatkozóan, hogy a pályázati anyagot az elbírálásban résztvevők megismerhessék
  • nyilatkozatot arra vonatkozóan, hogy egy esetleges kinevezés esetén nem áll fenn összeférhetetlenség állami vagy önkormányzati tulajdonú gazdasági társaság vezetésével