ÁLLÁSAJÁNLAT - Könyvelő

2022. november 09. 14:00 szerda

A Strigonium Zrt. könyvelő munkatársat keres az alábbi feladatok elvégzésére:

  • Cégek teljes körű könyvelése
  • Havi, negyedéves, éves kimutatások, adatszolgáltatások, bevallások, beszámolók előkészítése, elkészítése.
  • Egyéb jelentések, statisztikák készítése
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal, részvétel a könyvvizsgálatokban
  • Egyéb napi, a munkakörhöz kapcsolódó operatív feladatok

Előnyt jelent:

  • Bérszámfejtésben és munkaügyben szerzett tapasztalat
  • Novitax program ismerete

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség, regisztráció nem feltétel, de előny
  • Minimum 3 - 5 év szakmai gyakorlat
  • Jó problémamegoldó képesség, logikus, gyakorlatias gondolkodás
  • Felelősségteljes munkavégzés, precizitás, megbízhatóság
  • Releváns számviteli és adótörvények ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • Utazási költségtérítés
  • Továbbképzési lehetőségek
  • Modern munkakörnyezet

Jelentkezni e-mailben fényképes önéletrajzzal, bruttó bérigény megjelölésével az alábbi címen lehet: igazgato@strigonium.hu