Állásajánlat - parkolóőr / karbantartó

2023. szeptember 06. 15:50 szerda

A Gran Parkoló Kft. munkatársat keres parkoló ellenőr, karbantartó munkakörbe.

Feladatok:

  • Esztergom Megyei Jogú Város fizető parkoló területén várakozó gépjárművek ellenőrzése
  • Érvényes várakozási bizonylat hiányában pótdíj kiszabása
  • A társaság tulajdonában álló parkoló automaták, és egyéb eszközök karbantartása, állagmegóvási munkálatainak elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány
  • okostelefon (PDA) felhasználói ismeret
  • jó kommunikációs képesség
  • felelősségteljes munkavégzésre való készség
  • stressztűrő képesség
  • határozott, ugyanakkor udvarias fellépés
  • erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk:

  • pályakezdők és munkatapasztalattal rendelkezők jelentkezését egyaránt várjuk
  • foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő
  • cafetéria
  • útiköltség térítés

Munkavégzés helye: Esztergom, Deák Ferenc utca 4.

Jelentkezni lehet az info@granparkolo.hu email címen fényképes önéletrajzzal.